Наші послуги

Навчальне відео

НАВЧАЛЬНІ ВІДЕО

Якщо вам потрібно дистанційно навчити працівників роботі на новому обладнанні, ми виготовимо коротке і зрозуміле відео. Після його перегляду співробітники чітко розумітимуть робочий процес.

Відео інструкція

ВІДЕОІНСТРУКЦІЇ​

Якщо ви - виробник пристроїв, офісної чи побутової техніки, ми виготовимо відеоінструкцію для клієнта і розмістимо у мережі. Товар міститиме QR-код, який відправлятиме на відеоінструкцію. Клієнту буде достатньо просканувати його та перейти за посиланням - і одразу все буде зрозуміло.

Відео зйомка майстер-класу

ЗЙОМКА СЕМІНАРІВ І МАЙСТЕРКЛАСІВ​

Проводите навчальні семінари, конференції та майстер-класи? MakeFilm здійснить професійну відеозйомку вашого навчального заходу з виступами і презентаціями. У разі потреби влаштуємо пряму трансляцію у Youtube чи у соцмережах.

Відео презентація

Презентаційні відеоролики

Вам потрібно ефективно та промовисто представити вашу компанію чи послуги? MakeFilm створить коротке, цікаве, інформативне відео про вашу компанію, послуги чи товари. Наші презентаційні відеоролики будуть переконливими в очах ваших партнерів і замовників.

ВАМ ПОТРІБЕН ЯСКРАВИЙ ВІДЕОРОЛИК?​

Напишіть стисло про ваш проект і ціль відео. Наша креативна команда запропонує варіант, який пасуватиме сам вам, та зніме відео, яке буде кращим за 10 тисяч слів.​

Догори